Chcę na dłużej!

Serdecznie zapraszamy do wynajmu długoterminowego!

20 ha naszego własnego RAJU, właściwie całkowicie autonomiczne, oddzielne, częściowo schowane w lesie domki Hobbitów i Krasnoludów z ogrzewaniem kominkowym, łazienkami, własnym podwórkiem z grillem i ogniskiem. Ich rozmieszczenie pozwala na całkowicie swobodne mieszkanie bez interakcji z kimkolwiek innym, przebywającym w Ośrodku.

Naszych 6 nietuzinkowych domków 3-6 osobowych daje możliwość pobytu z całą rodziną! Pełny zasięg pozwoli pracować zdalnie, a widok z okien domków wychodzący na pastwiska ze stadem koni wszystko poprawia :).

Jesteśmy miejscem całkowicie schowanym w lesie, bez żadnych zewnętrznych gości, tak więc można się u nas naprawdę nacieszyć naturą w uroczysku bez świata zewnętrznego. Nasze kochane, mega przytulne domki zapewnią Wam poczucie komfortu, bezpieczeństwa i ciepła. Do tego dochodzi Ośrodkowe, rewelacyjne, pełne wyżywienie, które przygotowujemy dla Was na miejscu.

Oferujemy Państwu z pewnością całkowicie inną, spokojną WYSPĘ, odciętą od totalnego szaleństwa, które serwują media i świat zewnętrzny. U nas obu tych rzeczy po postu nie ma… 🙂

Wspaniałe leśne ścieżki pozwalają wrócić z powrotem do natury. Czy to pieszo, rowerem, czy konno, postaramy się, żebyście byli tak blisko natury, jak to jest tylko możliwe :*.

Można u nas bezpiecznie i na spokojnie korzystać ze wszystkich atutów niemal 20 hektarowego ODDZIELNEGO ŚWIATA. Mamy własny las, konie, rowery, skuterki, ognisko, grill, zewnętrzną banię do gorących kąpieli pod gwiazdami, SAUNĘ,  stawik z wyspą na której można się położyć i zasnąć… jest po prostu bosko!!!

Serdecznie zapraszamy.

Zniżki 15% na pobyty długoterminowe!!!
Pobyt długoterminowy to minimum 31 dni

Po więcej informacji na temat zabezpieczeń, organizacji takiego przedsięwzięcia i całego protokołu pobytowego zapraszamy do kontaktu: box@skret.eu

Marek Garlicki

PS. Ze względów oczywistych, w tym trudnym okresie nie można będzie przyjechać ze zwierzętami, które opuszczałyby domek.